Collection: Worsted Weight
Worsted weight yarn is a medium weight yarn that sits in the middle of the yarn weight family. Its medium thickness means that it's great for knitting sweaters, hats, scarves, mittens, blankets and more!
-
Gloom
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Grey Gardens
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Head ACHES (Various Bases)
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
I Like Coffee in My Cream
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Leaves of Three, Let it Be (WW)
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Midnight Rose
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Nahele
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Nameless
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Platinum (DK)
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Platinum Blush
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Purple Beauty (WW)
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
The Mermaid’s Palace
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Velvet Moon Carnation
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Who Ate the Damn Apple
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Who Ate the Damn Apple? (Various Bases)
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Previous page
- Page 2 of 2